Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Peuhkuri Oy

2721224-9
Eteläkatu 12
53500 Lappeenranta
puh. 05 411 8370

Teemme töitä Etelä-Suomen alueella.

peuhkuri@peuhkurioy.fi
etunimi.sukunimi@peuhkurioy.fi

Ota yhteyttä ja kysy lisää

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Henkilöstö

Peuhkurin henkilöstö, jonka määrä vaihtelee 25–30 henkilön välillä, koostuu rakentamisen eri osa-alueet hallitsevista ammattilaisista.

Ota meihin yhteyttä

Anssi Peuhkuri

Toimitusjohtaja

0500 250 255

anssi.peuhkuri@peuhkurioy.fi

Harri Peuhkuri

Tarjouslaskenta ja Laatuvastaava

0500 853 745

harri.peuhkuri@peuhkurioy.fi

Eetu Peuhkuri

Controller

040 548 6306

eetu.peuhkuri@peuhkurioy.fi

Teemu Koponen

Vastaava työnjohtaja

050 526 2992

teemu.koponen@peuhkurioy.fi

Pasi Reijonen

Vastaava työnjohtaja

050 566 8670

pasi.reijonen@peuhkurioy.fi

Arja Kälviä

Laskutus, palkkahallinto

05 411 8370

arja.kalvia@peuhkurioy.fi

Jasse Kohonen

Työnjohtaja

050 420 4422

jasse.kohonen@peuhkurioy.fi